Kontakt Odhlasovanie zo stravy Jedálny lístok

Školská jedáleň

Odhlasovanie zo stravy

Poplatky za stravu treba uhradiť vždy vopred a to najneskôr do posledného dňa predchádzajúceho mesiaca!!!

Spôsoby odhlasovania detí zo stravy

• Do 8.00 hod. ráno si rodičia môžu odhlásiť dieťa na nasledujúci deň v zošite odhlasovania detí zo stravy (nachádza sa v šatni materskej školy).

• V čase od 8.00 hod. do 10.00 hod. na nasledujúci deň priamo u vedúcej školskej jedálne (telefonicky 033/6446440, mailom vistukjedalen@azet.sk alebo osobne), na webstránke www.strava.cz (prihlasovacie meno a heslo má každý stravník svoje).

• V pondelok ráno do 7.15 hod. iba z dôvodu ochorenia dieťaťa počas víkendu sa odhlasujú rodičia priamo u vedúcej ŠJ- v pondelok 7.00 hod až 7.15 hod. telefonicky, mailom alebo osobne.

Po tomto čase odhlasovanie nie je možné, dieťa je na stravu rátané, rodičia majú možnosť prísť si po stravu do ŠJ s vlastnými obedármi v čase od 11,30 do 12,00 hod., je potrebné vopred zavolať do ŠJ.

Ak dieťa bolo odhlásené na neurčitý čas („do odvolania“), je rodič povinný dieťa riadne nahlásiť (do 10.00 hod. predchádzajúceho dňa).

Podľa zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti MPSVR SR má dieťa nárok na dotovanú stravu iba v prípade, že sa zúčastní výchovno-vzdelávacieho procesu v MŠ a odobralo stravu. V prípade jeho neúčasti je zákonný zástupca povinný dieťa zo stravy včas odhlásiť, alebo uhradiť plnú výšku príspevku na stavovanie, pričom si môže prísť po stravu.

Pedagogickí zamestnanci nezodpovedajú za odhlasovanie vášho dieťaťa zo stravy!