Vištuckí škôlkari- občianske združenie

Vištuckí škôlkari

Chcete pomôcť našej škôlke?

Darujte nám vaše 2 %!

Obchodné meno (názov):

Vištuckí škôlkari- občianske združenie

Právna forma: občianske združenie

Sídlo: Vištuk 44, 900 85 Vištuk

Milí rodičia, teraz je obdobie, keď je možné časť Vašej dane poslať namiesto do štátneho rozpočtu na dobrú vec. Nestojí Vás to nič naviac.

Už ôsmykrát sa uchádzame o poukázanie 2% zaplatenej dane z príjmu. Zo získaných finančných prostriedkov sme v roku v roku 2023 zakúpili preliezačku dvojhojdačku, ktorú budeme túto jar osádzať na detskom ihrisku, v roku 2022 kúpili veľkú tehlovú stavebnicu, vankúše s číslami, pomôcky na rozvoj pohybových schopností- senzorickú gumu, lano, gymnastické stuhy, a mnohé ďalšie, v roku 2021 sme zakúpili interaktívnu tabuľu do 1.triedy, roky predtým sme financovali na detskom ihrisku novú preliezačku, spolufinancovali sme prvú interaktívnu tabuľu v 2.triede, zakúpili sme finančne nákladnejšie stavebnice, učebné pomôcky, knižky, multifunkčnú tlačiareň, software k interaktívnej tabuli, veľkú sadu na cvičenie, ľadové stavebné tehly...

Upozornenie: musíte použiť IBA ŠTRUKTÚROVANÉ TLAČIVÁ (Vyhlásenie aj Potvrdenie). Vyhlásenie si môžete stiahnuť tu 2024_Vistucki_skolkari-_obcianske_zdruzenie.pdf alebo ho získate osobne v MŠ.

Čo treba urobiť?

• Požiadať zamestnávateľa o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane z príjmov (iba nové štandardizované tlačivo).

• Vypísať a podpísať Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % (3 %) zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (iba nové štandardizované tlačivo). Budeme radi, ak vo Vyhlásení zaškrtnete súhlas so zaslaním údajov prijímateľovi, dozvieme sa, kto je naším darcom (nie koľko ste nám darovali).

• Obe tlačivá vypísané a podpísané tlačivá odovzdať v MŠ zástupkyni pre MŠ (pošleme spoločne), vhodiť v zalepenej obálke s označením "Vištuckí škôlkari" do schránky pred školou, zaslať alebo osobne doručiť na daňový úrad príslušný k miestu vášho trvalého bydliska (napr. Daňový úrad, Moyzesova 2, 902 01 Pezinok) najneskôr do 30.4.2024.

• Tlačivá môžete predložiť nasledujúcim spôsobom:1. na dvoch samostatných listoch pri jednostrannej tlači (pričom zadné strany musia byť úplne prázdne) alebo 2. na jednom liste pri obojstrannej tlači. Je to kvôli spracovaniu údajov na Daňovom úrade.

Ďakujeme v mene vašich detí.